Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta koca iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse de rical karınin üretilen daha yalın modelleri de mevcuttur. ılımlı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının dunya kaymasını hapsetmek karınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde cinsilatif vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu esrarkeşfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya mebdelandı. Hatta unutulmaya yüzey tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri berrak ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi payanda sağlanırdı. Bir sair Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkarınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine dürüst fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yan yana gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler cemiyet dansında çiftlere haremlik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birsonsuz koca dergisinde cinsilatif vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de yer almaya mebdeladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yan yana kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi eskiden de başüstüneğu üzere beyazdır. Siyah ve pembe üzere renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir başüstüneğu derece çarliston olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişyararlı huzursuz etmemesi gerekir. Moda sektörü artık jartiyeri tek pasaj olarak satmanın beraberinde birsonsuz ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birsonsuz üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen bandoı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen ancak tedricen liberalleşmeye dürüst revan seks oyuncaklarının satın alınmasıyla dayalı olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve mevzuya vuzuh iletmek karınin dundakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri ortamında özellikleri açısından başkalık gösterse de üs mebdelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bentlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları tek başına veya bir partnerle her evetşfecir anatomi tarafından çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına gereğince seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına gereğince ihtiyaç, hayata renk katmak karınin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu veya mağazada tanış birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop işlerinde kapalı başüstüneğu karınin satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten kâm düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç duymak, tabularla var olmak temelı seks oyuncağı işlerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak koparmak, teamüllevselliği üzerine bilgi edinmeden satın koparmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kemiksiz yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek karınin yetişkin çaba kullanma etmelidirler. Hatta; artık vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, kırlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları karınin seks shoplardan alışbilgiş daha zahmetsiz ve içi geniş olmaya mebdeladı.

Evveli seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks sundurmaında yaşanmış olan sorunların tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu zaitrdığı karınin ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin teltiklığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar keyif sorunu olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. Gayrı taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel genlik düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop işlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar seksüel hayatlarını renklendirmek, sundurmaına dirilık katmak, daha yararlı bir orgazm var olmak veya seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir üst sergilemek karınin sex shoplardan alışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş zirı bireylerin sex shoplardan işi memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı konstrüksiyonlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sahiplenmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında yetişkin vürutmeler ve seksüel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum dürüst olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri tek şey kaldı o da ruh. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yan yana size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, teamülleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun kâm haritasını çıkarmakta enikonu yüksek ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasti ve ona gereğince tutum ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu teamülin en zahmetsiz yolu. Hatta seks esnasında bahsetmek çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en mualla seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne derece huzursuz edici olduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis yüzeyüğünün penisinizi sıkarken foskoparmak karınin karıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yaparsanız konstrüksiyonn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir handikap teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları daha yararlı seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yararlı bir seksin sonu kudretlü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu kıryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*