Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çaldatmaışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, midi ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünde öğrenim görmüş, ardından Bilkent İşletme Marifet Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Gençler” hareketi hayata mazitir. Bir yıl sürmesi planlanan akım olağanüstü müteallik görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en balaban gençlik hareketi olarak 2,5 sene sürerek normalfevkü bir merhametsizlımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Eğitim Vekilı, Deneyimsizlik Spor Vekilı ve YÖK Başbuğı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal problemlerın çözümü derunin tarihlerinde ilk defa tören düzeni imzalatarak toplumsal mevzularda beraberinde akım etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş balkonında birşu denli farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile dil eğitimi almıştır. Burayı da balaban bir sükseyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce alim Hasanoğlu; uluslararası projelere bile örutubet vererek birşu denli proje ve çaldatmaışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri mevzularında birşu denli sükselı çaldatmaıştıynet imza atmıştır.
Gine ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hermadde Sevgiyle Başlar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki ayırtındalığı arttırarak bütün toplumun, sanatçıların, sporcuların ve ünlü adların desteğini bile almıştır. Bu çaldatmaışmaların sonucunda Dünyanın en balaban kurumlarından olan IPA World tarafından ABD ve özge ülkelere örnek gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan izin istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun esaskanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz derunin alım kaynağı olmuşlardır.
Hatta Kerem Hasanoğlu; birşu denli vakıf ve uluslararası kuruluşa, çaldatmaışmalar ve projeler dair takviye vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*