Kurma.Website

İnsanların yaşadıkları özel anılarını, uzmanlık alanlarıyla karşılarına çıdem kabiliyetlerini paylaşmalarını, ihtiyaç olduğunu düşündükleri bir alanda yahut direkt olarak şahsi isteklerini tatmin buyurmak midein kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu laf üzerine daha detaylı bir şekilde marifet kabul etmek içim blog nedir adlı ovamı okuyabilirsiniz.

# Sarrafiyelamadan önce hin kaybetmemeniz hesabına blog harismadan önce adlı ovamı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı daha onu bile bilmiyorum” diyenler midein de blog ad önerileri yahut domain önerileri ovam tam size bakarak.

Günümüzde blog konuları; kişilerin uzmanlık alanları, inceleme yetenekleri üzere belli bir amaçta ovalabileceği üzere; her sektörden yahut her fikirden azıcık toparlayarak da website peydahlamak mümkündür.

Doğrusu bir çağ uygulayım bilimi dair marifet sunulurken; öbür çağ, siyasetle ilgili paylaşımları blog derunğinize uygun bir şekilde yapabilirsiniz. Bir çağ gitar çkabız dair video ve fotoğraflı yayınlar yaparken; bir sonraki çağ rahatıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu harisarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Denli Saatımı Allıkır?
Website yazmak 2022 tarihinden itibaren çıktı çok kolaylaştı. Sadece 25 dakikada sıfır marifet ile sizinde blogacmak.com üzere bir siteniz olabilir. Bu mevzuda daha detaylı bir şekilde marifet kabul etmek midein elbette blog açılır ovamı okumanızı öneririm.

blog yazmak hin almaz
Zamanınızı matlup birlik şey domain adınızı ve tasar çizimınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda doğrusu bir domain (yer adı) var ise o hin ağır anlamda konuiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi harismaktan öte blogun mideine okuyucunun sevilmiş olduğu ovaları söylemek, bu ovalara özgün video ve resimler koyuvermek daha uzun hin alacaktır. Gerçi yalnızca 10-15 dakikada makale ovap yayınlayanlar da var. Doğrusu bu süreyi ayarlamakta size kalmış haddizatında.

Ne Kadara Dünyalık Olabilir?
Bu konue başlamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi yazmak midein çok tıngır harcayacak mıyım?” dır.

blog yazmak kaç tıngır
Cevap “Hayırlı” Web sitesi yazmak midein katiyen öyle yüce miktarlarda tıngır harcamanıza icap yasak. Siteyi kendiniz harisacağınız midein tasar çizim ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den kötüya örgülmayan bu hizmetin haddizatında maliyeti 1 senelik $20-25.

Sadece domain ve hosting midein bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 üzere bir rakam tutacak. Doğrusu aylık yalnızca $1-2 ödeyerek sitenizi harismış olacaksınız. Bunun midein Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize senelik 20-25 Dolar üzere bir rakama encam. Elbette mı? Burdan devam…

Blog Aç Amma Niye?
Esasta bunun bir çok sebebi olabilir, fakat en popülerleri:

Evden tıngır kesp midein kent yazmak : Türkiye’de bir çok blogger internet üzerinden blog yazarak tıngır isabet etmek midein web sitelerini kullanıyor. Sadece part-time bir iş olarak değil, birtakımları bu fenomenı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten tıngır kesp dair en eksiksiz yöntemlerden biri kent sağlamak ve kent harismaktır.
1 sefer öğren 1000 sefer yap : Bir kat blog elbette açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu konui kendiniz midein bir tıngır kesp yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini ifade buyurmak midein : Sadece blog söylemek, kendi duygularını başkaları ile kırışmak midein blog harisanlarda var. Hatta bu zevat bazen öyle pop oluyorlar ki on binlerce şahıs tarafından siteleri izlem ediliyor.
Varolan konuinizi yükseltmek midein : Blogları şahsi ve kurumsal olarak ikiye kocaoğlanrabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok az maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları mideerikler ile çok daha zait kitleye ulaşırlar.
Blogger tamamlanmak midein. “Blogger” şu demek oluyor ki blog sahibi kimesne kelimesi son günlerde toplumsal medya kompradorlığı ile yayıldığından çok pop bir konsept başüstüne. Bu zevat bazen hayatlarını bazen ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip nüshada bir hayran kitlesine iye olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu konulerden yüce reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar kifayetli gelmediyse kent sağlamak midein 10 illet ovama da bir bakın derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*