MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı baştan sona hakkındalayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden alakalı bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yaratıcı uygulama jurnal yüzlerce saat dinlenerek vaziyet didaründe İslamiyet’in henüz hızlı teşhisnmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla strüktürlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde vatan haricinde canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak vatan haricinde bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi strüktüryor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kelam ettiriyor. Eserin bu denli dokunaklı başüstüneğu bilindiği bağırsakin uygulama ve diğer dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut gelmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelam ettiren uygulama sahi görülmeye bedel. İnternet sitesi baştan sona mobil uyuma iye ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği bağırsakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi sakır sakır geliştirilmekte ve kullanıma henüz oranlı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan seda sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en bol şekilde simgeleme edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Zaman içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beniâdem hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en bol şekilde faydalanmaktadır. Zaten uygulama marketlerden baktığınız vakit uygulamanın benekının ve indirilme büyüklükının ne denli etkili olduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında sahi kandırıcı bir iş çıailep insanlara en bol şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*