pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında mekân almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) mandepsi ortamında alışveriş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle mandepsi kucakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışveriş yapabilmek kucakin oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile alışveriş yapabilmek o denli palas bileğildir. Çünkü bu hizmetlemler dolar kuru üzerinden muamelat yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek kucakin evet da oyunda henüz lüks silah gücü kabil hilelere kafavurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin kucakine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini görüş ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri kucakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler kucakin oyunu henüz uygun oynamanızı sağlamlayacak fakat memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere mekân mevdutir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere bile mekân mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi kucakerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular mandepsi içinde mekân düz kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kafavurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Düzen ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da sair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğhizmettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında mekân düz UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu kucakin kucakine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi beis verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok kontak gkalıntı ve sair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta mandepsi yapımcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tekmil oyuncuların nerede olduklarını seyircilere göstermek kucakin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat aracılığıyla bu tertibat hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kafalamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek kucakin kadimî yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi kucakin her ahit bir yol bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mekân düz duvarların arkasını rüyet özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında yahut oyunda mekân düz dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fesat sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz huzursında sizi meşakkatlilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot sessiz kelime kabil görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur yutmak yahut bir nesneyi nişan yutmak medlulına gelirken Bot kelimesi, bir hizmetin otomatik olarak yapılması medlulına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alıntı medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*