ucbasaktarim.com: Tarım Makinaları

Üçmebdeak Ziraat, ekincilik makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri yürekin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına iyi olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Elverişli maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz ortamını katkısızlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel ekincilik halletmeye mebdeladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok ufak tefek bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını huzurlayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit istem ve ekincilik kesimünün gitgide çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuştur. Uygulayım bilimi ile birlikte gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri gibi ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Başkaca yalnızca ekincilik kesimü değil, ülkenin ihracat hacmi de gitgide artmaktadır.

Üçmebdeak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve şiddetli üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en kazançlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile hareketli ve güçlü kişioğlu kaynağına ehil olan Üçmebdeak Ziraat, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam eder sağlayıcı Üçmebdeak Ziraat; çok Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını sürekli yükseltmektedir. Temelli aksiyon ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçmebdeak Ziraat ürünlerinin hem emlak zarfında hem de emlak haricinde güvenilerek kullanılmasının mebdelıca nedenidir. Üçmebdeak Ziraat, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçmebdeak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin iyi ve muvazeneli bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi ehliyetli ve hakikat bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile abes kemre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve vergili bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde elan az efor tüketme ederek çok elan katkısızlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın abes olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok elan katkısızlıklı lakırtıır ve toprağınızdan elan çokça meyve ve sebze elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması yürekin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan vergili bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en makro gereksinimlerı olan azık maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan vergili payanlar elde edebilirsiniz.

Üçmebdeak Ziraat olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine yüklenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi ortam seviyesinden yüklenmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da celi bir trap kazısına sarkıtmak yürekin geniş olarak kullanılır. üst yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden yüklenmek mümkündür. üst yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi ortam seviyesinden yüklenmek yürekin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı gibi alanlara sarkıtmak yürekin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıbayanlabilir bir ilgilantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değteamültirilebilir ve birfena ağababaşmanla da makroletilebilir. Ana deşenler çoklukla hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da davranış ettirilir. Teleskopik portörlara bakarak oranla sakıt maliyetleri ve çok yönlülükleri de peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler yürekin yeğleme edilebilecek birfena üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem yükselmek hem de kalite olarak kazanım katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden Üçmebdeak Ziraat’ın peş yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek selen sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin derç ve balyalama teamüllemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu strüktürlması teamüllemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçmebdeak Ziraat olarak Ot Toplama Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yem karma makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe esnasında iş sıkletünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği gün efsaneviın benzinü ve etinden randıman hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak iaşe esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün besinleri hareketsiz seferde alabilir ve elan kazançlı beslenebilir. Yem karmanın strüktürlması efsaneviın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek elan kazançlı beslenmesine böylece elan çokça randıman almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Yem Kompozit Makinaları da Üçmebdeak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmebdeak Ziraat olarak dermanlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu gibi en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (Standart) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi strüktürsı gösterişli ve vergili bir tarımsal üretim yürekin makro avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı yürekin önemli bir köprü teamüllevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan kazançlı durumlara gelmesi yürekin tarımsal ihracat noktasında Üçmebdeak Ziraat olarak bütün çhileışanlarımızın katkısıyla birlikte
Üçmebdeak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*